Winda do 15 cm/s
StairFit

StairFit

StairFit to windy w szybie samonośnym,
której wymiary zaczynają się
od 70 cm szerokości i 112 cm głębokości

Jeśli mimo chęci posiadania windy, uważasz, że warunki w budynku nie pozwalają na jej montaż, to zanim porzucisz swój pomysł, skonsultuj się z doradcami Shiro Lift! Może okazać się, że znajdziemy sposób, byś w bardziej komfortowy sposób mógł przemieszczać się między piętrami, a odpowiedzią na Twoje potrzeby stanie się StairFit.

We włoskich i francuskich miastach narodziła i urzeczywistniła się koncepcja windy idealnej do niewielkich klatek schodowych, charakterystycznych dla starych kamienic. Wiemy, że w Polsce na starówkach Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia czy Poznania, mieszkańcy muszą mierzyć się z podobnymi problemami. Chcemy, by budynki stały się również bardziej przyjazne i dostępne architektoniczne, a jednocześnie zachowały swoją bryłę i niepowtarzalny klimat. Model StairFit doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie z pozoru instalacja windy jest niemożliwa. Wystarczy, że klatka schodowa ma przynajmniej 70 cm szerokości, by we wnętrzu budynku mogła znaleźć się komfortowa winda o udźwigu do 250 kg. Nie bez powodu StairFit nazywana jest przez nas „windą szytą na miarę”, bo w wyjątkowych przypadkach jesteśmy w stanie zaproponować klientom model, którego szerokość to zaledwie 60 cm. Dzięki specjalnej konstrukcji szybu oraz kabiny dostępna przestrzeń może zostać maksymalnie wykorzystana bez tworzenia luk konstrukcyjnych.

Decydując się na małą windę, inwestorzy nie muszą iść na kompromis, jeśli chodzi o stylistykę i wykończenie. W Shiro Lift zadbamy, by spełniała oczekiwania najbardziej wymagających klientów – w tym celu używamy najwyższej jakości materiałów i tworzymy z nich stylowe połączenia. Model StairFit daje możliwość wyboru opcji przeszklenia aż dwóch ścian, co zawsze robi wrażenie na osobach korzystających z windy.