O nas

Shiro Lift – nasze projekty wind znajdziesz w przestrzeni publicznej
i prywatnej na terenie całej Europy!

Obecność windy w budynku to nie tylko ułatwienie dla pracowników lub mieszkańców, ale także znak nowoczesnego podejścia do architektury użytkowej i otwartości na walkę z barierami architektonicznymi.

Nasza firma zapewnia pełne wsparcie biurom projektowym, architektonicznym oraz firmom budowlanym, by tworzone przez nie windy były nie tylko w pełni funkcjonalne, ale zachwycały designem.
Każdy budynek posiada swoje ograniczenia, ale daje również niepowtarzalne możliwości – nasza praca polega na dostrzeżeniu tego potencjału. Nie boimy się nowych wyzwań, a nasi specjaliści są w stanie zaproponować unikatowe rozwiązania, które nie zostały jeszcze wykorzystane nigdzie na świecie. Swoimi projektami udowadniamy, że winda może zostać zamontowana praktycznie w każdym budynku i „uszyta na miarę”.

Nasze działania są doceniane i opisywane w wielu miejscach:

https://www.bgk.pl

Decydując się na współpracę z Shiro Lift, mają Państwo pewność kompleksowej obsługi i wsparcia na każdym etapie realizacji projektu. Nasz zespół będzie służył pomocą wszystkim uczestnikom tego skomplikowanego procesu – począwszy od inwestorów, przez architektów i konstruktorów, aż po ekipę budowlaną czy elektryków. Dzięki temu można być pewnym końcowego efektu i powstania windy zgodnej z wymogami technicznymi oraz oczekiwaniami użytkowników.

Pracujący z nami specjaliści podejmowali się tworzenia projektów wind nie tylko w Polsce, ale także w całej Europie, co potwierdza ich wszechstronne przygotowanie do realizacji najbardziej wymagających inwestycji. Teraz pora, by pomogli również Tobie!

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2021 pozytywnie oceniła przesłane do konkursu zgłoszenie i jednogłośną decyzją przyznała firmie SHIRO LIFT Sp. z o.o.  tytuł Laureata oraz Godło QI 2021 w kategorii  QI SERVICES za usługę “Winda szyta na miarę”