Oddział Pomorski

Oferta Schiro Lift skierowana jest do klientów, którzy oczekują kompleksowej obsługi związanej z dostawą i montażem wind.

W swoich projektach łączymy funkcjonalność i ciekawy design, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów. Dobrze wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa, dlatego oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie standardy i wymogi techniczne.

Windy, znajdujące się w ofercie Shiro Lift, sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, jak również budynkach użyteczności publicznej, gdzie będą eksploatowane wyjątkowo intensywnie. Zapraszamy do współpracy wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, hotele i firmy, które rozważają montaż windy w swoich nieruchomościach. Z naszą pomocą wybierzesz model idealnie dopasowany do potrzeb i możliwości, jakie daje budynek, a także uzyskasz informacje o perspektywach dofinansowania inwestycji w ramach programu Dostępność Plus.

Już dziś zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

502 900 533

Możesz skontaktować się z nami
również drogą mailową:
pomorskie@shirolift.pl

Specjaliści Shiro Lift oferują pomoc na każdym etapie inwestycji.
Klienci planujący zakup domu lub innego budynku mogą sprawdzić, jak i gdzie najlepiej zamontować w nim windę, oraz poznać szacowany koszt takiego rozwiązania.
Swoją ofertę kierujemy również do architektów, którzy mogą korzystać z przejrzystych katalogów i dzięki temu sprawniej przygotować projekt funkcjonalnej windy w dowolnej nieruchomości.
Wsparcie może być potrzebne także na etapie prac budowlanych oraz elektrycznych – i tym wyzwaniom również jesteśmy w stanie sprostać!

Shiro Lift to nowoczesne windy „szyte na miarę” – przekonaj się, jaką ofertę przygotujemy dla Ciebie!