Winda do 0,6m/s
IGV SuperDomus

IGV SuperDomus

kompaktowa, cicha i łatwa w instalacji
zasilanie 230v
ponad 50 modeli wewnętrznych i zewnętrznych
panoramiczna szyba w drzwiach w standardzie
3 lata gwarancji
wyprodukowana we Włoszech
BESTSELLER

Winda SuperDomus – hydrauliczna lub trakcyjna.

Klienci poszukujący dużej elastyczności w dopasowaniu windy do swoich potrzeb, powinni zainteresować się oferowanym przez Shiro Lift modelem SuperDomus. Bez większych przeróbek można umieścić go w większości domów jednorodzinnych – ułatwia to brak maszynowni oraz zaniżone nadszybie i podszybie.

Będzie to istotne zwłaszcza w istniejących budynkach i szybach, gdzie na podszybie możemy przeznaczyć maksymalnie 20-30 cm; nadszybie w oferowanym przez nas modelu to natomiast jedynie 260 cm.
Winda SuperDomus należy do naszych najbardziej wszechstronnych produktów. Klienci mogą przede wszystkim wybierać pomiędzy modelem hydraulicznym a wyposażonym w elektryczny silnik bezprzekładniowy. Na tym jednak nie kończą się możliwości personalizacji zamówienia. Oferujemy szereg opcji dotyczących obciążenia windy i jej rozmiaru, co pozwala dopasować produkt do ilości przewożonych osób. Ponieważ wiemy, że estetyka jest nie mniej ważna niż funkcjonalność, model Super Domus dostępny jest w różnych wariantach wykończenia kabiny, drzwi kabinowych oraz szybowych.

W Shiro Lift rozumiemy, jak ważne dla inwestorów jest bezpieczeństwo, zwłaszcza jeśli winda jest przeznaczona do prywatnego użytku. 
Skontaktuj się z nami, by poznać więcej szczegółów i przekonać się, że winda SuperDomus jest rozwiązaniem dla Ciebie!