Winda do 15 cm/s
Home Lift VM/VE/Elesse

Home Lift VM/VE/Elesse

Home lift VM i VE to najbezpieczniejsze
dwu przystankowe windy bez szybowe do użytku w domu
• model Home Lift VM – winda półotwarta,
• model Home Lift VE – winda zamknięta,
• model Home Lift Elesse – najbardziej luksusowa i elegancka winda domowa.

Zdajemy sobie sprawę, że wybór windy do domu to sprawa bardzo indywidualna, a inwestorzy poszukują ekonomicznych i elastycznych rozwiązań. Jeśli budynek daje możliwość przemieszczania się wyłącznie między dwoma przystankami (parter-piętro, parter-poddasze), rekomendujemy klientom zakup windy domowej z serii Home Lift. Shiro Lift oferuje jej trzy warianty:

  • model Home Lift VM – winda półotwarta,
  • model Home Lift VE – winda zamknięta,
  • model Home Lift Elesse – najbardziej luksusowa i elegancka winda domowa.

Sposób działania windy domowej dobrze obrazuje filmik:

Produkty Home Lift należą do wind hydraulicznych, które są uznawane za najbezpieczniejsze rozwiązanie. Doceniają to zwłaszcza osoby mieszkające samotnie, ponieważ praktycznie nie istnieje ryzyko, iż winda utknie między piętrami. W razie problemów użytkownik może skorzystać z opcji awaryjnego zjazdu dostępnego dzięki odpowiedniemu guzikowi na panelu dyspozycji i nie potrzebuje pomocy z zewnątrz.

Kolejny istotny argument, przemawiający za Home Lift VM/VE/Elesse, to fakt, że są to windy bezszybowe, przystosowane również do montażu w domach o niewielkiej powierzchni. Brak szybu oznacza również, że zajmują mniej miejsca na dolnym i górnym przystanku. Klienci cenią opcję odesłania windy na poprzedni przystanek po skorzystaniu z niej. W sytuacji, gdy łączy na przykład sypialnię i salon, pozwala to uczynić instalację praktycznie niezauważalną w pokoju dziennym.

Tym, co często przesądza o wyborze windy Home Lift, jest jej atrakcyjna cena zaczynająca się już od 65 000 PLN za wariant VM30/50. Biorąc pod uwagę, że w podanej kwocie zawiera się także dostawa i montaż, oferta staje się dostępna dla szerokiego grona osób. Klienci, którym zależy na wyborze kolorów i rodzajów wykończeń, a mniej zwracają uwagę na cenę, również znajdą propozycję dla siebie w postaci modelu Home Lift Elesse.