Winda do 15 cm/s
Ascendor QuattroPorte

Ascendor QuattroPorte

Winda QuattroPorte może zostać zamontowana w miejscach,
gdzie wcześniej nie byłoby to możliwe
– na przykład na ścianie obok garażu,
nie utrudniając dostępu do niego.

W ofercie Shiro Lift klienci mogą znaleźć wyjątkową propozycję austriackiej firmy Ascendor, czyli windę QuattroPorte. Produkt wyróżnia się nietypową budową – jest pozbawiony szybu, kabina przesuwa się po ścianie budynku i posiada możliwość montażu drzwi po każdej z trzech wolnych stron. Dzięki nam możesz poznać potencjał tego rozwiązania!

Winda QuattroPorte może zostać zamontowana w miejscach, gdzie wcześniej nie byłoby to możliwe – na przykład na ścianie obok garażu, nie utrudniając dostępu do niego. Podniesienie kabiny i ustawienie opcji jej parkowania na poziomie 1, stwarza warunki do wykorzystania powstającej na podjeździe przestrzeni.

W przypadku wind zewnętrznych istotna jest trwałość i odporność materiałów, z których zostały wykonane. Wynika to z faktu, iż nieustannie narażone są na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Mieszkańcy domu będą korzystać z QuattroPorte bez względu na pogodę, a komfort zapewnią szklane drzwi izolowane termicznie. Duża ilość przeszkleń to również gwarancja panoramicznego widoku i atrakcyjnego wyglądu. Kabina i szyny dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu winda będzie nie tylko idealnie pasować swoją stylistyką do budynków o nowoczesnej bryle, ale także zgra się z odcieniem elewacji.

Dobrze wiemy, że przy wyborze windy jednym z priorytetów jest bezpieczeństwo. W przypadku Ascendor QuattroPorte płynną i stabilną pracę zapewni napęd łańcuchowy, a użytkownicy w każdym momencie mogą skorzystać ze znajdującego się w kabinie telefonu alarmowego. W Shiro Lift oferujemy klientom wyłącznie produkty najwyższej jakości, pochodzące od sprawdzonych producentów, a przedstawiona propozycja jest na to najlepszym dowodem.